Samozamykací zámek - montáž

Nabízíme vám mechanický nebo elektro mechanický samozamykací zámek pro vchodové dveře.

  • Zámek se sám zamkne na dva západy
  • Ovládání pomocí domácího telefonu
  • Mechanický nebo elektromechanický

 

Elektronická varianta

Samozamykací zámek elektromechanický je instalován do dveří. Z venkovní strany dveří je odemčen klíčem, nebo pomocí domácího telefonu (bzučák).Není-li udělen impulz z tlačítka domácího telefonu, je klika sice pohyblivá, ale bez možnosti otevření dveří. Na vnitřní straně dveří je použit systém PANIK. Pouhým stiskem kliky je zámek odemčen a dveře otevřeny bez použití klíče. Funkce PANIK je používána pro nouzové východy. Samozamykací zámek elektromechanický je vždy po zavření dveří dvoubodově uzamčen. Po uzavření dveří je zajišťovací střelka zatlačena o protiplech v zárubni do zámku ve dveřích. Automaticky dojde k vysunutí závory a zablokování střelky zámku. A je ZAMČENO.

Samozamykací zámek elektromechanický lze použít pro venkovní a vnitřní dveře vyrobené z kovu, plastu či dřeva, v provedení LEVÉM nebo PRAVÉM

 

Mechanická varianta

Mechanický samozamykací zámek je možné z venkovní strany odemknou vždy jen pomocí klíče. Z vnitřní strany dveří je použit systém PANIK. Po stisknutí kliky se zámek odemkne bez použití klíče. Funkce PANIK se používá pro nouzové východy. Samozamykací zámek vždy po zaklapnutí dveří sám zamkne na dva západy.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: 773166788

 

Doporučujeme

Bezpečnostní dveře
prodej a montáž
HOFEX s.r.o.
www.hofex.cz

David Kobylák
Podnikatelská 552
Praha
IČ:67934820
Tel:773 166 788 
Napsat email