Údržbář místo zámečníka nebyla dobrá volba

Vytvořeno: úterý 20. prosinec 2016 8:47 Napsal David Kobylák

O tom se, bohužel, už také přesvědčila naše zákaznice z Nehvizd u Prahy. Ač se doporučení sousedky na místního všeuměla zdálo jako dobrá volba, opak byl pravdou. Jak víme takových šikovných Pepíků se všude najde mnoho, bohužel se mu občas povede i nějaké ty dveře šikovně otevřít, a pak se cítí jako mistr zámečník. Popravdě to málo, co se povede jim, to vás náš zámečník dokáže naučit během tří vteřin také. Bohužel nejsou dveře jako dveře, a není "zámečník" jako zámečník. My jsme školení zámečníci, kteří vědí jak fungují zámky, co se děje s dveřmi, a kromě zkušeností s tisíci otevíranými dveřmi, ještě navíc disponujeme širokou škálou speciálních nástrojů, jež umíme vhodně použít.

Vidina úspory pár stovek stála nakonec zákaznici mnohem více. Jak je patrné z obrázku níže, zmiňovaný údržbář dveře nehorázně poničil, v touze fušovat profesionálům do řemesla, a zjevně v záplavě holého zoufalství nakonec zničil i dveřní kování (štítek), a stejně tyto, pouze zabouchnuté dveře, neotevřel.

Po několika hodinovém nezdaru onoho údržbáře, udělala zákaznice jedinou správnou věc, a zavolala si našeho zámečníka. Po příjezdu byly dveře otevřené během pěti vteřin. Zákaznice dostala účtenku, kterou by jí údržbář jistě nevystavil, a spokojena přidala zámečníkovi ještě dýško. Vyvarujte se takovým fušerům, údržbářům, kutilům a sousedům, většinou nadělají mnohem více škody než užitku. Navíc, většinou si řeknou o nějakou tu drobnou odměnu (cca 500kč), na kterou nevystaví doklad, a úspora dvou tří stovek nestojí vůbec za zničené dveře, které stojí od tří tisíc výš.

 

 

 

 

 

Údržbář místo zámečníka nebyla dobrá volba

Vybrat si, k otevření dveří, namísto profesionálního zámečníka údržbáře místního úřadu nebyla dobrá volba.

Číst dál...
Další zámek otevřen Tokoz Tech

Do naší sbírky překonaných bezpečnostních vložek přibyl nový zámek od firmy Tokoz  Tech 300 bezpečnostní třídy RC3.

Číst dál...

Doporučujeme

Bezpečnostní dveře
prodej a montáž
HOFEX s.r.o.
www.hofex.cz

David Kobylák
Podnikatelská 552
Praha
IČ:67934820
Tel:773 166 788 
Napsat email